LVF201B12-6R8M-N
MFR.Part #
LVF201B12-6R8M-N
JLCPCB Part #
C142158
Package
0806
Description
465mΩ 6.8uH 700mA 730mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS