LVC606045-4R7M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVC606045-4R7M-N
JLCPCB Part #
C285867
Package
SMD,6x6mm
Description
3.6A 30mΩ 4.7uH 6.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS