LVC201B10-3R3M-N
MFR.Part #
LVC201B10-3R3M-N
JLCPCB Part #
C285877
Description
295mΩ 3.3uH 960mA 980mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS