LVC201B10-2R2M-N
MFR.Part #
LVC201B10-2R2M-N
JLCPCB Part #
C329582
Description
1.3A 190mΩ 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS