LVC201B10-1R5M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVC201B10-1R5M-N
JLCPCB Part #
C285878
Package
0806
Description
1.48A 1.5uH 140mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS