LS0805-4R7J-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LS0805-4R7J-N
JLCPCB Part #
C285882
Package
0805
Description
1.6Ω 20@7.9MHz 4.7uH 530mA 70MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS