GBK201209T-601Y-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
GBK201209T-601Y-N
JLCPCB Part #
C280480
Package
0805
Description
1 250mΩ 500mA 600Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS