CS0402-2N2B-S
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CS0402-2N2B-S
JLCPCB Part #
C2847105
Package
SMD,1.2x0.7mm
Description
10.8GHz 19@250MHz 2.2nH 70mΩ 960mA Wire-wound chip inductor SMD,1.2x0.7mm Inductors (SMD) ROHS