CLH2012T-22NJ-S
MFR.Part #
CLH2012T-22NJ-S
JLCPCB Part #
C180930
Description
1.7GHz 18@100MHz 22nH 300mA 500mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS