CLH1608T-56NJ-S
MFR.Part #
CLH1608T-56NJ-S
JLCPCB Part #
C295683
Description
1.1GHz 12@100MHz 400mA 56nH 750mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS