CLH1005T-6N2J-S-NP
MFR.Part #
CLH1005T-6N2J-S-NP
JLCPCB Part #
C329636
Description
220mΩ 4.5GHz 400mA 6.2nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS