CLH0603T-8N2S-F
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CLH0603T-8N2S-F
JLCPCB Part #
C2847102
Package
0201
Description
230mA 3.4GHz 450mΩ 4@100MHz 8.2nH Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS