CLH0603T-6N2S-F
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CLH0603T-6N2S-F
JLCPCB Part #
C142255
Package
0201
Description
250mA 380mΩ 4.2GHz 4@100MHz 6.2nH Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS