CL321611T-100K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CL321611T-100K-N
JLCPCB Part #
C280246
Package
1206
Description
10uH 1Ω 24MHz 25mA 45@2MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS