CL160808T-1R5K-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CL160808T-1R5K-N
JLCPCB Part #
C280242
Package
0603
Description
1.5uH 25mA 35@10MHz 55MHz 800mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS