CHQ0603T-5N1C-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-5N1C-HU
JLCPCB Part #
C373769
Description
14@500MHz 330mA 450mΩ 5.1nH 6.1GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS