CHQ0603T-4N7C-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-4N7C-HU
JLCPCB Part #
C373763
Description
14@500MHz 350mA 4.7nH 420mΩ 6.4GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS