CHQ0603T-1N4B-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-1N4B-HU
JLCPCB Part #
C280240
Description
1.4nH 10GHz 120mΩ 14@500MHz 640mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS