CHQ0603T-10NH-HU
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
CHQ0603T-10NH-HU
JLCPCB Part #
C373764
Package
0201
Description
10nH 14@500MHz 230mA 3.8GHz 850mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS