BWVN00322515100T00
MFR.Part #
BWVN00322515100T00
JLCPCB Part #
C6136600
Package
1210
Description
10uH 380mΩ 700mA 750mA Magnetic Shielded Inductor ±30% 1210 Power Inductors ROHS