BWVF00303015470M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWVF00303015470M00
JLCPCB Part #
C2838252
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5Ω 370mA 460mA 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS