BWLD001810104R7K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWLD001810104R7K00
JLCPCB Part #
C2838270
Package
0804
Description
16@7.96MHz 4.7uH 420mA 51MHz 970mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0804 Inductors (SMD) ROHS