BWCU00321619161M02
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BWCU00321619161M02
JLCPCB Part #
C5201663
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 160Ω@100MHz 2 340mA 400mΩ 50V SMD Common Mode Filters ROHS