BSCQ000603035N1SHR
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BSCQ000603035N1SHR
JLCPCB Part #
C7222869
Package
0201
Description
14@500MHz 330mA 450mΩ 5.1nH 6.1GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS