BPSF000707453R3M00
MFR.Part #
BPSF000707453R3M00
JLCPCB Part #
C17255263
Package
SMD,7x7mm
Description
2.3A 2.5A 20mΩ 3.3uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS