BPSD001009544R7M00
MFR.Part #
BPSD001009544R7M00
JLCPCB Part #
C17288108
Package
SMD,10x9mm
Description
2.6A 4.7uH 40mΩ ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS