BPSD000807504R7M00
MFR.Part #
BPSD000807504R7M00
JLCPCB Part #
C17275187
Package
SMD,7.8x7mm
Description
3.5A 4.7uH 40mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS