BPSD00080750101K00
MFR.Part #
BPSD00080750101K00
JLCPCB Part #
C17341446
Package
SMD,7.8x7mm
Description
100uH 430mΩ 720mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS