BPSD000605303R3K00
MFR.Part #
BPSD000605303R3K00
JLCPCB Part #
C17257962
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.8A 3.3uH 50mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS