BPSD00060530221M00
MFR.Part #
BPSD00060530221M00
JLCPCB Part #
C17404293
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
220uH 2Ω 380mA ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS