BPSD00060530180K00
MFR.Part #
BPSD00060530180K00
JLCPCB Part #
C17567773
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.6A 18uH 220mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS