BPSD00060530100M00
MFR.Part #
BPSD00060530100M00
JLCPCB Part #
C17618730
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.8A 10uH 120mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS