BPSD00060525560K00
MFR.Part #
BPSD00060525560K00
JLCPCB Part #
C17594795
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
550mA 56uH 840mΩ ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS