BPSD00060525330K00
MFR.Part #
BPSD00060525330K00
JLCPCB Part #
C17473940
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
33uH 560mΩ 760mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS