BPSD00060525102K00
MFR.Part #
BPSD00060525102K00
JLCPCB Part #
C17655573
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
18Ω 1mH 50mA ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS