BPSD00050432390K00
MFR.Part #
BPSD00050432390K00
JLCPCB Part #
C17685715
Package
SMD,4.5x4mm
Description
39uH 587mΩ 590mA ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS