BPSC000606204R7MS0
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPSC000606204R7MS0
JLCPCB Part #
C17583890
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.35A 4.7uH 76mΩ ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS