BPDR00060630680T00
MFR.Part #
BPDR00060630680T00
JLCPCB Part #
C17353774
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
355mΩ 520mA 520mA 68uH ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS