BPDR00060620270T00
MFR.Part #
BPDR00060620270T00
JLCPCB Part #
C17388281
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
27uH 330mΩ 750mA 750mA ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS