BPDR000505305R6T00
MFR.Part #
BPDR000505305R6T00
JLCPCB Part #
C17407350
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.17A 1.17A 100.9mΩ 5.6uH ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS