BPDR00050530270M00
MFR.Part #
BPDR00050530270M00
JLCPCB Part #
C17304141
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
261mΩ 27uH 580mA 580mA ±20% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS