BPDR00050530120T00
MFR.Part #
BPDR00050530120T00
JLCPCB Part #
C17462654
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
12uH 131.6mΩ 840mA 840mA ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS