BPDR00040416680T00
MFR.Part #
BPDR00040416680T00
JLCPCB Part #
C17220311
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.1Ω 220mA 220mA 68uH ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS