BPDN000404306R8T00
MFR.Part #
BPDN000404306R8T00
JLCPCB Part #
C17468517
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.24A 1.32A 119mΩ 6.8uH ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS