BPDN000404154R7T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDN000404154R7T00
JLCPCB Part #
C17406363
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.45A 105mΩ 4.7uH 750mA ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS