BPDL00040415100M00
MFR.Part #
BPDL00040415100M00
JLCPCB Part #
C17187244
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
10uH 1A 220mΩ 500mA ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS