BPDH00070730100M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDH00070730100M00
JLCPCB Part #
C17584381
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
10uH 2.3A 2.3A 85mΩ ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS