BPDH00040415180T00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDH00040415180T00
JLCPCB Part #
C17447982
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
18uH 490mA 730mA 740mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS