BPDH00040412150T00
MFR.Part #
BPDH00040412150T00
JLCPCB Part #
C17585296
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
15uH 450mA 580mA 653mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS