BPDH00040412120M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDH00040412120M00
JLCPCB Part #
C17432121
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
12uH 480mA 585mΩ 640mA ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS